Zdrowie z jelit

POWERBIOTIC
VISION

Powerbiotic Vision to liofilizowana esencja z ekologicznej jagody kamczackiej, będąca jednym z najbogatszych wśród owoców źródłem antyoksydantów - polifenoli, antocyjanów, kwasów fenolowych oraz flawonoidów.
Powerbiotic Vision przeznaczony jest dla aktywnych ludzi którzy chcą dostarczyć swojemu organizmowi potrzebną ilość antyoksydantów z naturalnych i przyswajalnych źródeł aby walczyć z procesami starzenia i zużywania się organizmu. Szczególnie polecany jest dla osób dbających o zdrowy wzrok, a także skórę, serce i naczynia krwionośne.

Natura


Ekologia i czystość naszych upraw jest dla nas najwyższym priorytetem. Historia Powerbiotic Vision zaczyna się w ekologicznych gospodarstwach leżących na skraju Puszczy Białowieskiej w najdzikszych rejonach Podlasia. Tam, z dala od miast i autostrad, w promieniach słońca i strugach odżywczego deszczu w swoim naturalnym tempie dojrzewają owoce z których później tworzymy Powerbiotic Vision. Nasze owoce praktycznie nie zawierają metali ciężkich ani też nawet śladowych ilości pestycydów czy herbicydów.

Nauka


Unikalny proces liofilizacji owoców. Tylko jagoda spożywana na surowo, niepoddana obróbce termicznej zachowuje swoje unikalne właściwości - podgrzana czy pieczona dostarcza jedynie soli mineralnych i niektórych witamin; pozostałe korzystne składniki są jednak rozkładane. Liofilizacja powoduje, że większość reakcji chemicznych i mikrobiologicznych mogących zachodzić w artykułach żywnościowych sprzyjających ich psuciu się zostaje zahamowana. Dzięki liofilizacji unikalne właściwości świeżej jagody kamczackiej i wysoka zawartość niestabilnych bioaktywnych związków jakimi są antocyjany zostają zachowane na długi czas w temperaturze pokojowej.

Średnia wartość energetyczna w porcji produktu: 6,78 kJ/ 1,62 kcal


 
Białko

Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone

Węglowodany
w tym cukry

Sól
Sód

Błonnik pokarmowy

Dopiero kombinacja odpowiednio przygotowanej gleby, rygorystycznej ekologii oraz procesu liofilizacji pozwala na stworzenie najwyższej jakości produktu z bardzo wysoką i stałą zawartością antyoksydantów i witamin, odpowiadających potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

FAQ

1Dla kogo jest przeznaczony Powerbiotic Vision?
Powerbiotic Vision przeznaczony jest dla aktywnych ludzi którzy chcą dostarczyć swojemu organizmowi potrzebną ilość antyoksydantów z naturalnych i przyswajalnych źródeł aby walczyć z procesami starzenia i zużywania się organizmu. Szczególnie polecany jest dla osób dbających o zdrowy wzrok, skórę, serce i naczynia krwionośne.
2Czy Powerbiotic Vision jest bezpieczny?
Przy stosowaniu Powerbiotic Vision nie zaobserwowano działań niepożądanych, nawet przy długotrwałym stosowaniu.
3Jakie jest zalecane spożycie Powerbiotic Vision?
Zaleca się przyjmowanie 2 - 4 kapsułek dziennie, przed posiłkiem, rano i wieczorem.
4Jak długo można stosować Powerbiotic Vision?
Nie ma limitu czasu stosowania Powerbiotic Vision. Standardowy czas stosowania wynosi 3 miesiące, po którym to czasie należy zweryfikować efekty i rozważyć dalszą suplementację i ewentualną zmianę dawki.
5Jak należy przechowywać Powerbiotic Vision?
Powerbiotic Vision należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie ma potrzeby przechowywania w lodówce.
6Czy mogę łączyć ze sobą różne produkty Powerbiotic?
Oczywiście. Powerbiotic Vision można łączyć z pozostałymi produktami Powerbiotic, zaleca się jednak ostrożne rozpoczynanie suplementacji kilkoma preparatami jednocześnie i stopniowe zwiększanie ich dawki ze względu na ich silne działanie biostymulujące.
 
PolskiEnglish