Zdrowie z jelit

POWERBIOTIC
ANTI AGE

Powerbiotic Anti Age to liofilizowana esencja z fermentowanej, ekologicznej wiśni, będąca bardzo bogatym źródłem flawonoidów (cyjanidyny, antocyjanidyny, proantocyjanidyn) a także flawonoli (kwercetyny i kamferolu), związków garbnikowych, kwasów fenolowych (kwas elagowy) oraz melatoniny i alkoholu perillylowego.

Powerbiotic Anti Age przeznaczony jest dla ludzi, którzy chcą zadbać o utrzymanie dobrej formy i samopoczucia przez długie lata. Fermentowana wiśnia ma udowodnione, korzystne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające, zapobiega nowotworom, chorobom serca i naczyń, dnie moczanowej oraz wpływa na lepszy sen i regenerację.

Natura


Ekologia i czystość naszych upraw jest dla nas najwyższym priorytetem. Historia Powerbiotic Anti Age zaczyna się w ekologicznych gospodarstwach leżących na skraju Puszczy Białowieskiej w najdzikszych rejonach Podlasia. Tam, z dala od miast i autostrad, w promieniach słońca i strugach odżywczego deszczu w swoim naturalnym tempie dojrzewają owoce, z których później tworzymy Powerbiotic Anti Age. Nasze owoce praktycznie nie zawierają metali ciężkich ani też nawet śladowych ilości pestycydów czy herbicydów.

Nauka


Przy produkcji Powerbiotic Anti Age stosujemy nasz unikalny, opatentowany proces niepełnej fermentacji z wykorzystaniem probiotycznych bakterii namnażanych w środowisku soku z ekologicznych wiśni. Bakterie żyjące w tak silnie stymulującym środowisku przy zmiennej temperaturze, ciśnieniu, dostępności tlenu, dwutlenku węgla i czasu inkubacji produkują na swoje potrzeby związki adaptogenne, np. związki garbnikowe, kwas elagowy czy alkohol perillowy. Proces fermentacji kończony jest bardzo króką pasteryzacją, unicestwiającą jedynie dojrzałe formy mikroorganizmów. Pozyskiwana biologiczna esensja jest bogata w metabolity biochemiczne specyficzne dla poszczególnych szczepów bakterii, jak też uwolnione organella komórkowe (mikrowakuole) oraz liczne młode formy rozwojowe bakterii, zdolne do szybkiego odtworzenia populacji bakterii w sprzyjających dla nich warunkach, na przykład w środowisku jelitowym.

Najważniejsze działanie Powerbiotic Anti Age


 

Przeciwdziałają chorobom nowotworowym

Kwas elagowy zawarty w wiśni wykazuje właściwości przeciwnowotworowe. Hamuje on mutagenezę i kancerogenezę poprzez działanie na metabolizm ksenobiotyków (substancja obca dla organizmu docelowego)


Przeciwdziałają chorobom układu krwionośnego.

Kwercetyna i antocyjany zabezpieczają cząsteczki lipoprotein HDL (lipoproteiny o wysokiej gęstości) oraz LDL (lipoproteiny o niskiej gęstości) przed ich utlenieniem.

Wspomagają chorych na cukrzycę.

Wiśnie zawierają antocyjany, które zmniejszają uszkodzenia naczyń włosowatych spowodowane podwyższonym poziomem cukru we krwi. Właściwość ta pozwala leczyć skutki retinopatii cukrzycowej, która powoduje uszkodzenie naczyń krwionośnych siatkówki oka.

Wykazują właściwości przeciwzapalne.

Antocyjany występujące w owocach wiśni mogą hamować aktywność cyklooksygenazy (enzymów katalizujących przemiany fosfolipidów, błony komórkowej, COX I, COX II). Są to prozapalne enzymy, które odgrywają ważną rolę w stanach zapalnych, w nowotworzeniu, apoptozie (zaprogramowanej śmierci komórki w organizmie wielokomórkowym), proliferacji (zdolności do rozmnażania się komórek) i angiogenezie (tworzeniu nowych naczyń krwionośnych). Stany zapalne przede wszystkim towarzyszą grupom sportowców, a także osobom amatorsko uprawiającym sport. Intensywny wysiłek fizyczny może wywołać stres oksydacyjny, stan zapalny, mechaniczne uszkodzenie mięśni, co wpływa bezpośrednio na zdolności wysiłkowe sportowców w kolejnych jednostkach treningowych. Antocyjany występujące w owocach wiśni wykazały podobne właściwości przeciwzapalne jak niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które są stosowane przez wiele osób jak również sportowców w celu uśmierzania bólu i stanu zapalnego.

Wpływają na obniżenie stężenia kwasu moczowego we krwi i ryzyka wystąpienia dny moczanowej (podagry, artretyzmu, skazy moczanowej).

Według zespołu dr Zhanga Y. z Uniwersytetu w Bostonie, pacjenci z dną moczanową (633 osoby), którzy dwa dni wcześniej spożywali wiśnie byli o 35% mniej wrażliwi na bolesne ataki dny niż ci pacjenci, którzy tych owoców nie spożyli. Korzystne działanie owoców wiśni obserwowano przy spożywaniu 3 porcji (porcja 10 12 owoców) w ciągu dwóch dni. Spożywanie wiśni lub soku z wiśni bogatego w antocyjany – przeciwutleniacze, jest pomocne w walce z dną moczanową (artretyzmem).

Wpływają na lepszy sen

Owoce wiśni zawierają melatoninę, która odgrywa ważną rolę w procesie snu i regeneracji ciała. W wiśniach pełni rolę naturalnego przeciwutleniacza, natomiast w organizmie człowieka jest hormonem produkowanym w mózgu, który reguluje rytm snu i czuwania. Melatonina w owocach wiśni jest dobrze wchłaniana przez organizm z przewodu pokarmowego

Dopiero kombinacja odpowiednio przygotowanej gleby, rygorystycznej ekologii, opatentowanego procesu niepełnej fermentacji a później liofilizacji pozwala na stworzenie najwyższej jakości produktu z bardzo wysoką i stałą zawartością flawonoidów, antocyjanów, polifenoli, betacyjanin, betaksantyn, witamin, pektyn i innych bioaktywnych związków organicznych i mineralnych, wzbogaconych o wczesne formy rozwojowe bakterii i przyjazny jelitom błonnik jabłkowy.

1Dla kogo jest przeznaczony Powerbiotic Anti Age?
Powerbiotic Cardio przeznaczony jest dla ludzi którzy chcą zadbać o utrzymanie dobrej formy i samopoczucie przez długie lata. Fermentowana wiśnia ma udowodnione, korzystne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające, zapobiega nowotworom, chorobom serca i naczyń, dnie moczanowej oraz wpływa na lepszy sen i regenerację.
2Czy Powerbiotic Anti Age jest bezpieczny?
Powerbiotic Anti Age jest preparatem bezpiecznym i jego stosowanie nie wiąże się z istotnym ryzykiem dla zdrowia.
3Jakie jest zalecane spożycie Powerbiotic Anti Age?
Zaleca się przyjmowanie 2 - 4 kapsułek dziennie, po posiłku, rano i wieczorem. Nie zaleca się popijania Powerbiotic Anti Age gorącymi płynami oraz przyjmowania Powerbiotic Anti Age razem z antybiotykiem.
4Jak długo można stosować Powerbiotic Anti Age?
Nie ma limitu czasu stosowania Powerbiotic Anti Age. Standardowy czas stosowania wynosi 3 miesiące, po którym to czasie należy zweryfikować efekty i rozważyć dalszą suplementację oraz ewentualną zmianę dawki.
5Jak należy przechowywać Powerbiotic Anti Age?
Powerbiotic Anti Age należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie ma potrzeby przechowywania w lodówce.
6 Czy mogę łączyć ze sobą różne produkty Powerbiotic?
Oczywiście! Zalecamy natomiast nie łączenie ze sobą nadmiernej produktów fermentowanych ze względu na możliwość pojawienia się wzdęć związanych z podażą nadmiernej ilości bakterii jelitowych - to jest nie więcej niż łącznie 4 kapsułki różnych preparatów dziennie.
7Czym różni się Powerbiotic Anti Age od innych preparatów probiotycznych?
Powerbiotic Anti Age to dużo więcej niż probiotyk. To skoncentrowane flawonoidy, flawonole, związki garbnikowe, kwasy fenolowe, melatonina, alkohol perillowy oraz wczesne formy rozwojowe wielu szczepów bakterii, które zapewniają fizjologiczny i zróżnicowany profil flory bakteryjnej.
العربية简体中文DeutschPolskiEnglishРусскийEspañol