Gdzie można kupić
nasze produkty?

 

Nasi partnerzy


Sklep internetowy Biosuplementacja.pl powstał z myślą o osobach dbających o swoje zdrowie, samopoczucie i dobrą formę. Oferujemy Państwu szeroki zakres produktów Bio oraz dobrej jakości suplementy diety. Zamawiaj szybko, wygodnie i w najlepszych cenach.


Przejdź na stronę sklepu

Serwis aleleki.pl jest apteką prowadzącą sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Naszym celem jest stworzenie apteki internetowej, umożliwiającej Państwu zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W swojej ofercie proponujemy Państwu szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie.


Przejdź na stronę sklepu

Sklep AleEko o sklep z żywnością dla osób, które chcą naturalnie się odżywiać, prowadzić zdrowy styl życia. Dla ludzi dotkniętych nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, dla osób z chorobami neurodegeneraycyjnymi, dla wegan i wegetarian a przede wszystkim dla niemowląt, dzieci i matek karmiących. AleEko to nie tylko ekologiczna żywność, ale także kosmetyki oraz środki czystości pozbawione alergenów i wszelkich inwazyjnych chemicznych składników.


Przejdź na stronę sklepu

Centrum Medycyny Klasztornej

W parafii, gdzie pracował i służył słynny zielarz ojciec Andrzej Czesław Klimuszko, działa Centrum Medycyny Klasztornej „Medicina Monasterialis”. Centrum rozpoczęło działalność wraz z początkiem 2017 roku przy elbląskim klasztorze ojców franciszkanów. Obecnie Centrum to gabinet zielarsko-medyczny, sklepik z ziołami, kosmetykami naturalnymi i produktami naturalnymi pochodzącymi z wielowiekowej historii klasztorów.


Przejdź na stronę sklepu
العربية简体中文DeutschPolskiEnglishРусскийEspañol