Gdzie można kupić
nasze produkty?

 

Nasi partnerzy


Sklep internetowy Biosuplementacja.pl powstał z myślą o osobach dbających o swoje zdrowie, samopoczucie i dobrą formę. Oferujemy Państwu szeroki zakres produktów Bio oraz dobrej jakości suplementy diety. Zamawiaj szybko, wygodnie i w najlepszych cenach.


Przejdź na stronę sklepu

Serwis aleleki.pl jest apteką prowadzącą sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Naszym celem jest stworzenie apteki internetowej, umożliwiającej Państwu zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W swojej ofercie proponujemy Państwu szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie.


Przejdź na stronę sklepu

Sklep AleEko o sklep z żywnością dla osób, które chcą naturalnie się odżywiać, prowadzić zdrowy styl życia. Dla ludzi dotkniętych nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, dla osób z chorobami neurodegeneraycyjnymi, dla wegan i wegetarian a przede wszystkim dla niemowląt, dzieci i matek karmiących. AleEko to nie tylko ekologiczna żywność, ale także kosmetyki oraz środki czystości pozbawione alergenów i wszelkich inwazyjnych chemicznych składników.


Przejdź na stronę sklepu

Centrum Medycyny Klasztornej

W parafii, gdzie pracował i służył słynny zielarz ojciec Andrzej Czesław Klimuszko, działa Centrum Medycyny Klasztornej „Medicina Monasterialis”. Centrum rozpoczęło działalność wraz z początkiem 2017 roku przy elbląskim klasztorze ojców franciszkanów. Obecnie Centrum to gabinet zielarsko-medyczny, sklepik z ziołami, kosmetykami naturalnymi i produktami naturalnymi pochodzącymi z wielowiekowej historii klasztorów.


Przejdź na stronę sklepu

enaturalniepl-logo-1493201764

Ekologiczny sklep internetowy enaturalnie.pl zaprasza do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą. Wszystkie produkty ekologiczne oferujemy w szerokiej gamie dostępności i w najniższych cenach. Proponowane w naszej ofercie produkty ekologiczne charakteryzują się najwyższą jakością. Nasz ekologiczny sklep online, który z przyjemnością Państwu prezentujemy stawia na jakość i bezpieczeństwo odżywiania. Jeśli chcesz zadbać o swoją o swoją zdrową przyszłość już teraz, niezbędna jest Ci zdrowa żywność. Sklep Online to szeroki wybór produktów certyfikowanych, które w ponad 90% zostały wyprodukowane metodami ekologicznymi, a do tego wygodna forma transakcji. W obecnych czasach szybkiego życia sklep internetowy jest naszym sprzymierzeńcem w dążeniu do zdrowia.


Przejdź na stronę sklepu
العربية简体中文DeutschPolskiEnglishРусскийEspañol