Zdrowie z jelit

POWERBIOTIC
GUT HELPER

Powerbiotic Gut Helper jest liofilizowaną esencją z ekologicznego octu gruszkowego. Jest bardzo bogatym źródłem flawonoidów, naturalnych barwników oraz silnych przeciwutleniaczy. W szczególności zawiera duże ilości kwasu hydroksycynamonowego, kwercetynę, epikatechiny, glutation i karotenoidy.

Powerbiotic Gut Helper jest polecany dla pacjentów, którzy szukają preparatu doraźnie wspomagającego trawienie po posiłkach. Wspomaga rozpuszczanie kamieni żółciowych, ze względu na niską zawartość szczawianów nie promuje tworzenia kamieni nerkowych oraz zwiększa pH żołądka, co zapobiega zgadze i refluksowi jak też pomaga w trawieniu dużej ilości białka.

Natura


Ekologia i czystość naszych upraw jest dla nas najwyższym priorytetem. Historia Powerbiotic Gut Helper zaczyna się w ekologicznych gospodarstwach leżących na skraju Puszczy Białowieskiej w najdzikszych rejonach Podlasia. Tam, z dala od miast i autostrad, w promieniach słońca i strugach odżywczego deszczu w swoim naturalnym tempie dojrzewają owoce z których później tworzymy Powerbiotic Gut Helper. Nasze owoce praktycznie nie zawierają metali ciężkich ani też nawet śladowych ilości pestycydów czy herbicydów.

Nauka


Przy produkcji Powerbiotic Gut Helper stosujemy nasz unikalny, opatentowany proces niepełnej fermentacji z wykorzystaniem probiotycznych bakterii namnażanych w środowisku soku z ekologicznej gruszki Bakterie żyjące w tak silnie stymulującym środowisku przy zmiennej temperaturze, ciśnieniu, dostępności tlenu, dwutlenku węgla i czasu inkubacji produkują na swoje potrzeby związki adaptogenne, np. kwas hydroksycynamonowy, kwercetynę, epikatechiny, glutation i karotenoidy. Pozyskiwana biologiczna esensja jest bogata w metabolity biochemiczne specyficzne dla poszczególnych szczepów bakterii, jak też uwolnione organella komórkowe (mikrowakuole).

Najważniejsze działanie Powerbiotic Gut Helper


 

Pomagają regulować problemy trawienne, woreczka żółciowego i kamieni nerkowych

Kwas octowy zawarty w occie z gruszek zakwasza żołądek, przez co poprawia trawienie ciężkich, bogatych w białko posiłków. Kwas jabłkowy występujący w owocach gruszki pomaga rozpuszczać złogi w woreczku żółciowym. Niska zawartość szczawianów w owocach gruszki sprawia, że są bezpiecznym owocem dla osób zmagających się z kamieniami nerkowymi.

Wpływaja na poprawę zdolności uczenia się, zapamiętywania i chroni przed chorobą Alzheimera.

Jony miedzi biorą udział w przekazywaniu (przewodzeniu) sygnałów nerwowych między synapsami, wzmacniając i osłabiając niektóre połączenia, co wpływa na zdolność uczenia się i zapamiętywania. Kwercetyna posiada silne zdolności antyoksydacyjne (przeciwutleniające), chroni mózg przed procesami degeneracyjnymi, w tym przed chorobą Alzheimera. Epikatechina poprawia ukrwienie mózgu, wzmacnia pamięć, chroni przed udarami mózgu. Glutation, silny przeciwutleniacz, wspiera działanie epikatechiny, obniża wysokie ciśnienie krwi i tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru mózgu.

Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe

Występujące w skórce gruszki przeciwutleniacze (flawonoidy i karotenoidy) i kwas hydroksycynamonowy bronią organizm przed wolnymi rodnikami; wykazują działanie antynowotworowe i spowalniają proces starzenia się organizmu. W skórce gruszki kwas hydroksycynamonowy zapobiega rozwojowy guzów płuc i żołądka.

Owoce gruszki przeciwdziałają zwyrodnieniom plamki żółtej w oku

Luteina i zeaksantyna (antyoksydanty), które zmniejszają ryzyko rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej w oku. Są to żółto-pomarańczowe barwniki z grupy karotenoidów. Organizm człowieka mimo zapotrzebowania na luteinę i zeaksantynę sam nie jest w stanie ich wytworzyć. Ilość luteiny i zeaksantyny w siatkówce oka znacząco spada wraz z wiekiem, a także u palaczy, spożywających alkohol, osób otyłych oraz zmagających się z cukrzycą. Dlatego ważne jest dostarczenie tych antyoksydantów z dietą bogatą w warzywa i owoce lub uzupełnienie ich przez suplementację preparatami w postaci liofilizatów na bazie ekologicznego octu gruszkowego.


Dobrze działa na cerę

Ekstrakty z owoców gruszki łagodzą zmiany bakteryjne na skórze, pomagają w problemach trądzikowych. Polifenole występujące w owocach o działaniu antyrodnikowym oraz kwasy organiczne (jabłkowy i cytrynowy) zapobiegają wczesnemu starzeniu się skóry.

Dopiero kombinacja odpowiednio przygotowanej gleby, rygorystycznej ekologii, opatentowanego procesu niepełnej fermentacji a później liofilizacji pozwala na stworzenie najwyższej jakości produktu z bardzo wysoką i stałą zawartością flawonoidów, antocyjanów, polifenoli, betacyjanin, betaksantyn, witamin, pektyn i innych bioaktywnych związków organicznych i mineralnych, wzbogaconych o wczesne formy rozwojowe bakterii i przyjazny jelitom błonnik jabłkowy.

1Dla kogo jest przeznaczony Powerbiotic Gut Helper?
Powerbiotic Gut Helper przeznaczony jest dla ludzi, którzy chcą poprawić swoje funkcje trawienne lub zmagają się z problemami z pęcherzykiem żółciowym lub kamieniami nerkowymi.
2Czy Powerbiotic Gut Helper jest bezpieczny?
Powerbiotic Gut Helper jest preparatem bezpiecznym i jego stosowanie nie wiąże się z istotnym ryzykiem dla zdrowia.
3Jakie jest zalecane spożycie Powerbiotic Gut Helper?
Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek Powerbiotic Gut Helper po każdym obfitym posiłku. Nie zaleca się popijania Powerbiotic Gut Helper dużą ilością wody.
4Jak długo można stosować Powerbiotic Gut Helper?
Nie ma limitu czasu stosowania Powerbiotic Gut Helper. Standardowy czas stosowania wynosi 3 miesiące, po którym to czasie należy zweryfikować efekty i rozważyć dalszą suplementację oraz ewentualną zmianę dawki.
5Jak należy przechowywać Powerbiotic Gut Helper?
Powerbiotic Gut Helper należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie ma potrzeby przechowywania w lodówce.
6 Czy mogę łączyć ze sobą różne produkty Powerbiotic?
Oczywiście! Zalecamy natomiast nie łączenie ze sobą nadmiernej produktów fermentowanych ze względu na możliwość pojawienia się wzdęć związanych z podażą nadmiernej ilości bakterii jelitowych - to jest nie więcej niż łącznie 4 kapsułki różnych preparatów dziennie.
العربية简体中文DeutschPolskiEnglishРусскийEspañol